Використання залишків зруйнованих будівель

​​Наталія Козловська: Повторне використання залишків зруйнованих будівель має бути враховане під час планування повоєнної відбудови громад

Як зазначила Наталія Козловська, через масовий характер пошкоджень будівель та споруд, відходи від руйнувань створюють складнощі при проведенні відновлювальних та пошукових робіт, налагодженні роботи об’єктів критичної інфраструктури та створюють негативний вплив на навколишнє природне середовище та здоров’я населення. Водночас більшість таких відходів може бути використана повторно під час повоєнної відбудови громад, зокрема у  відновленні пошкоджених об’єктів та виробництві необхідних будівельних матеріалів.

💬 “Також ми маємо сконцентрувати на цьому особливу увагу, зокрема й задля збереження природних ресурсів та застосування сучасних підходів до поводження з відходами від руйнувань. Це справжній виклик для країни. Саме тут важливо допомогти громадам застосувати циркулярний підхід при відбудові. Ми потребуємо у цьому питанні підтримки з боку наших міжнародних партнерів”, — зауважила заступниця Міністра.

- Реклама -