ДТЕК інформує

ДТЕК Донецькі електромережі відновив електропостачання на Донеччині після вчорашньої атаки, однак в області діють екстрені обмеження.

 

Енергетики ДТЕК Донецькі електромережі разом із усіма рятувальними службами ліквідовували наслідки ударів по енергооб’єктах, що нанесла росія 23 листопада.

 

Станом на зараз подача електроенергії в Донецькій області відновлена. Однак тривають бойові дії та екстрені відключення світла, запроваджені НЕК Укренерго.

 

Протягом ночі енергетикам спільними зусиллям вдалося відновити роботу електромереж, що забезпечують світлом Донецьку область, після атаки росії 23 листопада.

Водночас за вказівкою системного оператора НЕК «Укренерго», в Донецькій області наразі застосовані екстрені обмеження електропостачання. Тому частина споживачів зараз тимчасово без світла, відповідно до потреб енергосистеми. Для цих споживачів електропостачання буде відновлено після стабілізації ситуації в енергосистемі, відповідно до вказівки диспетчера «Укренерго», а також після завершення ремонтів на лініях, що були ушкоджені обстрілами.

 

Ситуація в енергосистемі після чергового терористичного ракетного удару росії є вкрай складною. Енергетики цілодобово роблять все можливе, щоб якомога швидше у людей з’явилось світло. Просимо всіх клієнтів максимально відповідально ставитися до споживання електроенергії, щоб допомогти енергосистемі.

- Реклама -