Як позбутися боргів за електроенергію?

Як жителям Курахівської громади позбутися боргів за електроенергію

Шановні мешканці Курахівської громади!

Війна триває… Ворог систематично  наносить удари по об’єктам критичної інфраструктури, енергосистемі  та житловим  будинкам. Спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють 24/7 та відновлюють обладнання та мережі електропостачання відразу ж , як тільки це стає можливим…

У разі, якщо ворогом знищено домогосподарство і не придатне для проживання, відновлення електропостачання неможливе, власникам необхідно звернутися  особистим листом на електронну пошту [email protected] dtek. com  із зазначенням  ПІБ ( прізвище, ім’я, по-батькові), точної адреси  та додати ВИТЯГ З ЄДИНОГО РЕЄСТРУ ДОСУДОВИХ РОЗСЛІДУВАНЬ про зруйноване житло (видається поліцією), щоб  не створювалась  заборгованість за електроенергію автоматично.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: чат-боти «ДТЕК Донецькі електромережі» у Viber чи Telegram. 

Також можна зателефонувати до кол-центру (0629) 450 473, (093/096/099) 4500473 або написати в особисті повідомлення на сторінці ДТЕК Донецькі електромережі в соцмережі Facebook.

- Реклама -