Ювенальні поліцейські допомагають доставляти гуманітарну допомогу родинам із дітьми в деокупованій Святогірській громаді

Святогірськ перебував під окупацією чотири місяці. За цей час російські війська знищіли понад 80% житлових та інших приміщень і споруд. Зараз у громаді проживає близько тисячі людей.

Про потреби родин з категорії «складні життєві обставини», опікунські та багатодітні сім’ї правоохоронці дізнаються під час стабілізаційних заходів у регіоні. Разом із представниками Товариства Червоного Хреста України поліцейські ювенальної превенції доставили харчові набори, предмети гігієни та іграшки для дітей.

Зараз тут перебувають 29 сімей, з них п’ять багатодітних родин та одна опікунська. Під наглядом правоохоронців – 44 дитини віком від 2 до 15 років. У кожній родині поліцейські з’ясовують умови проживання дітей, дізнаються про змогу поновлення дистанційного навчання, пропонують допомогу у вирішенні побутових чи соціальних проблем.

І хоча громаду звільнено від окупантів, залишатися у Святогірську та навколишніх населених пунктах досі небезпечно – на визволених територіях ще багато нерозірваних мін, снарядів і розтяжок. Також ворог не припиняє ракетні атаки. Правоохоронці продовжують допомагати мешканцям в евакуації.

- Реклама -