Оперативно про стан Покровської громади

Минула доба пройшла відносно спокійно. Комунальники надають будівельні матеріали та ліквідують наслідки руйнувань постраждалих будинків в результаті нічного обстрілу міста 10-11 вересня. Надходять звернення від жителів щодо пошкодження житла до відділу Контактний центр. Станом на ранок 14 вересня зареєстровано ще 13 звернень. Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: протягом минулої доби на території Покровської громади надзвичайних подій не трапилось, заявок на відпрацювання ВНП та пожеж не було.

Аварійні ситуації за минулу добу:

о 09.30 зупинена подача водопостачання у м. Родинське. Проводилися ремонтні роботи на мережі водопостачання за адресою вул. Залізнична буд. 54. Аварійна ситуація усунута о 19.15, але роботу насосної не було відновлено, повітря у системі. Станом на ранок 14 вересня за ранковим графіком усі насосні в роботі.
Керівництво наголошує на необхідності евакуації. Продовжує курсувати евакуаційний потяг до Львова та по парних числах до Кіровоградської області. Запис здійснюється на наступну парну дату до 15.00 по непарних числах. Реєстрація на потяг за телефоном 0-800-300-101.

Продовжуємо набор групи для евакуації до чеського містечка Мале Сватоновице (за ініціативи та підтримки волонтерів з м.Львів). Набрана група з Покровська евакуаційним потягом може дістатися до Львова, а звідти, з допомогою волонтерів, можна буде доїхати до Чехії. Для того, щоб потрапити до евакуаційної групи ОБОВ’ЯЗКОВО треба зареєструватися за телефоном: 0-800-300-101.

Здійснюється патрулювання з метою контролю за дотриманням заборони торгівлі алкоголем.

Комендантська година та режим світломаскування діє з 21. 00 до 05. 00.

Фактів колабораціонізму не зафіксовано.

- Реклама -