Добропільські поліцейські врятували шестирічну змерзлу дівчинку

Завдяки скоординованим діям співробітників поліції, знайдена посеред Добропілля маленька дівчинка була в лічені години повернута матері.

Під час патрулювання, в центрі міста, добропільські поліцейські звернули увагу на маленьку дівчинку, яка в десятиградусний мороз самотньо бродила по вулиці, крім тогу дитина була одягнута у легеньку весняну куртку та зовсім тоненькі штанці.

Правоохоронці запитали в дівчинки її ім’я та прізвище, а також поцікавились де її матуся, але дівчинка настільки змерзла, що зовсім не могла говорити. Поліцейські відвели дитину у відділення поліції, аби відігріти та встановити особу її батьків.

Відігрівшись, дівчинка розповіла співробітникам ювенальної превенції, що живе разом із мамою та меншою сестричкою, а також назвала правоохоронцям своє прізвище. Поліцейські негайно почали перевіряти всі адреси, за якими могла б проживати дана родина. Вже через пів години вони встановили де саме проживає дівчинка і хто її матір. За вказаною адресою одразу ж виїхала група швидкого реагування.

Тим часом, до відділення поліції вже «завітала» матір знайденої дівчинки. Вона розповіла правоохоронцям, що гуляла з дитиною на дворі, а потім зустріла свою знайому і попросила її посидіти з донькою, а сама пішла по справах. Знайома жінка вирушила на місцевий базар і по дорозі загубила дівчинку.

Співробітникам ювенальної превенції Добропільського відділення поліції провели з 28-річною жінкою профілактичну бесіду та склали відносно горе-матері адміністративний протокол за ч.1 ст.184 «Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліцейські попередили, що іншого разу за подібне недбальство відносно жінки буде відкрите кримінальне провадження — і їй доведеться перед законом відповідати за недбале ставлення до виховання своєї дитини.

- Реклама -