У Покровську пройшло позачергове засідання виконкому

Сьогодні, 22 квітня, у Покровську пройшло позачергове засідання виконкому. На порядку денному було 4 питання. 

Перше питання стосувалось змін та доповнень до рішення міської ради від 23.12.2021 №8/22-12 «Про бюджет Покровської міської територіальної громади на 2022» .

Запропонували збільшити місцевий бюджет за рахунок коштів обласного бюджету в рамках регіональної програми «Енергозбереження та підвищення енергоефективності для населення Донецької області»  в сумі 1057 грн згідно реєстру Департаменту фінансів облдержадміністрації. 

Крім цього проєкт рішення включає в себе збільшення видаткової  частини бюджету в обсязі 8,1 мільйонів  гривень за рахунок залишків освітньої субвенції, на виплату заробітної плати з нарахуваннями педагогічним працівникам. У Покровській громаді зменшився обсяг освітньої субвенції на 17, 5 мільйонів гривень. Виділили 80 тисяч гривень на укладення договорів на доставку паливно-мастильних матеріалів.

Це проєкт рішення одноголосно підтримали члени виконкому.

Далі розглянули проєкт рішення, що стосується придбання генераторів для мешканців багатоквартирних будинків, за програмою 50 на 50.
З місцевого бюджету виділили 500 тисяч гривень. В ході виступу у присутніх виникло  запитання, щодо придбання генераторів у приватний сектор. Це зауваження було взято до уваги. 

Окрім цього по старостинським округам передбачають закупівлю генераторів. На сьогоднішній день отримали необхідну техніку місто Родинське у кількості двох генераторів, а інші округи — по одному.

Наразі ведуться перемовини з європейськими партнерами для отримання гуманітарної допомоги. 

В свою чергу Наталія Іваньо підкреслила, якщо буде генератор виділено на приватну будівлю, щоб мешканці всієї вулиці  були повідомлені та мали право скористуватися у разі необхідності.

Це питання одноголосно підтримали члени виконкому з урахуванням усіх зауважень.

Далі з проєктом рішення виступила Любов Воротинцева – очільниця відділу освіти Покровської міської ради. 

У зв’язку зі зменшенням освітньої субвенції виникла необхідність зменшення престижності праці педагогічним працівникам з 20% на 10%. Цей питання підтримали члени виконкому. 

В ході засідання проінформували присутніх, що до громади надійшла гуманітарна допомога від ЮНІСЕФ. Це набори виживання, які знаходяться в укриттях. Окрім цього, отримали набори гігієни. В один набор входить: горщик, відро, пакети, білизна, засоби гігієни.

На цьому завершилось засідання виконкому у Покровську. питання були розглянуті, а зауваження прийняті до уваги.

- Реклама -