Покровськ сьогодні: чим живе місто?

Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на 17 квітня. Про це повідомляють у Покровській  міській раді.

Минула доба у громаді пройшла не спокійно, лунали вибухи. Пошкоджені житлові будинки та об’єкти інфраструктури. Спеціальна комісія встановлює обсяги збитків. Загиблих та поранених серед цивільного населення не має.

♦️У штатному режимі продовжують працювати комунальні служби. Оперативний штаб діє 24/7. Всі керівники громади — на своїх робочих місцях.

Аварійні ситуації у сфері ЖКГ за минулу добу не зафіксовані.

Деякі магазини поставляють продукти харчування, товари для дому та для тварин. Формується перелік працюючих підприємців, про яких повідомимо жителів громади.

Триває забезпечення найнеобхіднішим громадських укриттів. Діє програма 50/50 на придбання електрогенераторів, які можна буде встановити у сховищах на випадок відсутності електропостачання.

ℹЗ ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: надійшло 4 звернення по знешкодженню ВНП. Відбулася пожежа у приватному секторі м. Покровськ, постраждалих не має.

Задля забезпечення належного та своєчасного реагування на можливі події оперативні розрахунки посилені, на чергуванні в м.Покровськ знаходяться 2 АЦ, 1 автодрабина. У м.Родинське на чергуванні 1 АЦ.

У  громаді з 19:00 до 06:00 діє комендантська година та режим світломаскування.

Зберігайте спокій. Все буде добре!

- Реклама -