Про оперативну ситуацію в Селидівській громаді станом на 13 квітня

Ситуація у Селидівській громаді на 13 квітня залишається контрольованою.

Як повідомив т.в.п.міського голови Руслан Суков, у громаді продовжується евакуація населення. Щодня з 9-00 до 10-00 відбувається посадка усіх бажаючих на автобуси до залізничного вокзалу Покровська. Звідти люди можуть потягами поїхати до більш безпечних регіонів. Попередній запис відбувається за телефоном Контакт-центру        0 800 33 64 54.

Також у місті триває облаштування бомбосховищ та найпростіших укриттів. Мешканці можуть отримати піддони для цих приміщень. Для цього також необхідно зареєструвати заявку в Контакт-центрі.

«З 24 лютого ми видавали гуманітарну допомогу тим людям, які опинилися у складних життєвих обставинах, багатодітним та малозабезпеченим родинам, людям з інвалідністю. З наступного тижня гуманітарну допомогу видаватимемо всім, хто залишить свою заявку в Контакт-центрі міської ради», — зазначив голова громади.

Що до роботи медичних закладів, то амбулаторії, міська лікарня, стоматологія та гінекологія продовжують працювати. Багато медичних працівників евакуювалися, проте ті, хто залишився, готові виконувати свої обов’язки. Також було зроблено певний запас медикаментів, тому мешканці громади, які звернуться за допомогою до міської лікарні, проконсультувавшись з лікарем, зможуть отримати необхідні ліки безкоштовно.

Банкомати в Селидовому систематично заповнюються грошима. Також було відремонтовано декілька банкоматів у місті Українськ — на шахті «Україна» та по вулиці Першотравнева.

У той же час Руслан Суков закликав мешканців громади все ж таки евакуюватися за можливості. Тим, хто лишається, необхідно подбати про себе та свою безпеку, підготувати укриття, запаси їжі та води на випадок надзвичайних ситуацій.

- Реклама -