Випускникам Покровська допоможуть обрати гідну професію

У Покровську фахівці центру зайнятості провели для освітян міста і району круглий стіл на тему: «Організація профорієнтаційної роботи серед учнівської  молоді у 2017 році».

«У сучасних умовах професійна орієнтація населення є важливою складовою державної політики зайнятості. У зв'язку з цим державна служба зайнятості проводить профорієнтаційну роботу, в якій акценти зміщені від регулювання поточної ситуації на ринку праці до профілактики безробіття, особливо молодіжного», — зазначив директор Покровського центру зайнятості Микола Толмачов.

Присутні обговорили результати профорієнтаційної роботи в 2016 році та плани роботи на 2017 рік. Так, в минулому році для учнівської молоді проведено більше 30 профорієнтаційних заходів, в тому числі 24 профорієнтаційні  семінари, 5 Днів відкритих дверей,  2 Ярмарки професій та  послуг служби зайнятості та 2 виїзні акції.

Згідно плану спільних дій в 2017 році фахівці центру зайнятості також будуть проводити для учнівської молоді профорієнтаційні заходи, в ході яких учні загальноосвітніх шкіл ознайомляться з ринком праці, з професіями та правилами їх вибору, отримають навики зіставляти свої здібності з вимогами обраної професії, ознайомляться з учбовими закладами, в яких можна отримати конкурентноспроможну професію.

Адже усвідомлений вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці. За словами Миколи Толмачова, професійно-орієнтовані учні – це в майбутньому професіонали своєї справи, котрі зможуть принести користь українському суспільству та Донецькому регіону.

- Реклама -