Героїчний вчинок: у Добропіллі нагородили двох хлопців, які врятували дитину

Наприкінці січня у Добропіллі двоє підлітків врятували маленького хлопчика, який провалився під лід. Цей героїчний вчинок не залишив нікого байдужим, адже не всі дорослі вчинили так, як Кирило та Олексій. 

Сьогодні, 4 лютого, під час засідання виконавчого комітету хлопців було відзначено цінними подарунками та грамотами за героїзм, сміливість і рішучість.

Також перший заступник міського голови Євген Бражніков подякував мамам Кирила та Олексія за те, що вони виховали справжніх чоловіків, які, ризикуючи власним життям, врятували життя дитині.

Хлопці розказали, що у вихідний день гуляли в місцевому парку та побачили на водоймі дитину. Вони почали кричати хлопчику, щоб він пішов, але той ніяк не реагував. Згодом юнаки почули тріск льоду та побачили, що дитина провалилася у воду.

Підлітки кинулися на допомогу. Кирило витягнув дитину, а Олексій застережив, що потрібно розійтися по краях льоду, щоб розмістити рівноцінно вагу.

«Ми розгубилися. Хлопчик впав у воду, він так кричав. Він кричав: «Допоможіть! Я тону!» У нього куртка кілограмів 10 важила. Ми його витягли, він так сильно хвилювався», — розказав один з учасників рятувальної операції Олексій.

«Ми спочатку не знали, що робити. Ми думали, що дорослі допоможуть, викликають рятувальників. Потім я пішов по берегу, біля очерету, підійшов до самого місця, де тонула дитина, подав їй руку та витягнув. Вже коли ми проводжали хлопчика, нам багато хто казав, що ми молодці. Хоча, коли він кричав і тонув, поруч були люди, та ніхто не допоміг», — зазначив у свою чергу Кирило.

Вже на березі хлопці віддали постраждалому свою куртку та шапку і вирішили провести його до роботи мами. На руках, по черзі, вони несли постраждалого, після чого передали в руки дорослих.

Після цього хлопці й самі захворіли, проте зазначають, що не жалкують про свій вчинок, адже змогли врятувати маленьке життя. І у свою чергу закликають дорослих не бути байдужими та ніколи не проходити повз чужої біди.

 

- Реклама -