У Родинському привітали дітей соціально незахищеної категорії з новорічними та різдвяними святами

Новий рік і Різдво – завжди були і залишаються одними з улюблених свят дітвори. Напередодні цих свят кожна дитина загадує бажання, сподівається на диво і мріє отримати заповітний подарунок.

Вже багато років за доброю традицією діточок соціально незахищеної категорії з Родинського вітають депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко та староста міста Катерина Андрійченко.

«Спільно з нашою командою та Катериною Сергіївною ми не перший рік намагаємося створити новорічну атмосферу у Родинському. Цьогоріч ми всі разом прикрашали головну ялинку, а Резиденція Діда Мороза зібрала всю малечу міста. Не залишилися без нашої уваги і ті, хто найбільше потребує нашої підтримки. Це діти, які опинилися у складних життєвих обставинах. Вони повинні отримувати належну увагу, не бути забутими і обділеними», — підкреслив Сергій Андрійченко.

Так і цього року близько ста дітей отримали солодкі подарунки. Це діти з багатодітних родин, діти з інвалідністю та діти, позбавлені батьківського піклування. Вони з радістю зустрічали гостей, розповідали віршики і ділилися своїми мріями.

Нагадаємо, що сьогодні солодкі подарунки від депутата також отримали вихованці 4-х будинків сімейного типу в Покровську.

- Реклама -