У Покровську вихованці будинків сімейного типу отримали солодощі від Сергія Андрійченка

Різдво – найдивовижніше і найулюбленіше свято дорослих і дітей в усьому світі. Це свято приносить тепло і радість у кожну родину. Традиційно напередодні цього чарівного дня депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко відвідує будинки сімейного типу, аби привітати малечу.

Не виключенням став і цей рік. Сьогодні Сергій Сергійович та члени його команди завітали до 4-х будинків сімейного типу з солодкими подарунками та привітаннями.

«Я вважаю, що ці люди взяли на себе велику відповідальність. Вони подарували дітям любов і тепло. А ми, у свою чергу, намагаємося надати їм посильну допомогу. Кожній дитині ми сьогодні привезли солодкий подарунок, а у свою чергу отримали щирі посмішки та щасливі очі. Так легко робити добрі справи, коли вони йдуть від душі», — зазначив депутат.

Також Сергій Андрійченко наголосив, що на цьому сюрпризи для маленьких мешканців Покровська не закінчуються.  7 січня, з 12-00, у центрі міста, біля універмагу Дід Мороз та Снігуронька вітатимуть маленьких мешканців з рідзвяними святами. І кожна дитина зможе отримати солодкий подарунок від Команди Сергія Андрійченка.

- Реклама -