У Покровську для суб’єктів пробації провели профілактичний захід до Дня боротьби зі СНІДом

1 грудня 2021 року співробітниками Покровського районного відділу №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області був проведений профілактичний захід приурочений Міжнародному дню боротьби зі СНІДом з клієнтами пробації на тему: «Разом проти СНІДу», з метою формування здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності суб`єктів пробації про ВІЛ/СНІД, його профілактику та толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих.

З 1988 року 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом, що дає поштовх до зміцнення зусиль людства до боротьби з пандемією, яка поширюється у всіх регіонах світу та становить велику небезпеку для людей і суспільства. Тому про неї треба знати всім та спільно вирішувати цю проблему. Застерігати, нагадувати, інформувати, а ще — не бути байдужими до чужого горя…

Цільовою аудиторією заходу були суб’єкти пробації, які є однією з найбільш ураженіших категорій населення. Головним важелем у попередженні поширення ВІЛ-інфекції є дотримання здорового способу життя, відмова від ризикованої щодо інфікування ВІЛ поведінки, насамперед вживання наркотиків, обов’язкове використання при статевих контактах засобів індивідуального захисту.

Свідоме ставлення до свого здоров’я забезпечить захист від СНІДу. Як наголосила наприкінці заходу старший інспектор відділу пробації Ганна Ольмезова: «Міцне здоров’я –запорука щасливого та повноцінного життя».

- Реклама -