Як використати сміття з користю? Опитування для мешканців Покровська

Громадська організація «Покровська правозахисна організація «Щит» розпочинає реалізацію проєкту «Моніторинг практик поводження з твердими побутовими відходами у місті Покровськ», який виконується за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та платників податків Швеції. 

Впродовж чотирьох місяців планується провести дослідження практик поводження з відходами серед мешканців міста Покровськ щодо їх проблем та потреб при утилізації побутових відходів. Також буде виготовлено та передано на баланс КП “Багатогалузеве комунальне підприємство” Покровської міської ради 5 металевих контейнерів для впровадження роздільного збору  та вивчення морфологічного складу відходів. Будуть досліджені місцеві програми та заходи щодо організаційної роботи з твердими побутовими відходами у місті, запровадження системи роздільного збору відходів та унеможливлення їх спалювання покровчанами у своїх домогосподарствах.  Всі заходи планується виконувати у тісному контакті з мешканцями міста.

У результаті  співпраці, очікується  підвищення обізнаності громадян щодо застосування ними безпечних, сучасних практик поводження з відходами, підвищення рівня культури та контролю за обігом з ТПВ у місті Покровськ.

Ваша думка для нас важлива, тому запрошуємо мешканців Покровської громади долучитися до цього проекту та зробити свій внесок у покращення культури поводження з твердими побутовими відходами, прийнявши участь у онлайн опитуванні, за посиланням: http://surl.li/atage

- Реклама -