У Покровську лікар-педіатр отримала службову квартиру

Сьогодні, 24 листопада, визначний день для лікаря-педіатра Покровської амбулаторії №6 Наталії Іванової. 7 років тому молода жінка переїхала з Донецька до Покровська та влаштувалася на роботу дільничним педіатром. А вже сьогодні, завдяки програмі заохочення медиків, вона отримала ключі від службової квартири.

Привітати Наталію Ігорівну та вручити їй ордер, приїхала заступниця міського голови Маргарита Ідрісова, яка є ініціатором цієї програми.

«Ми дуже раді, що наша громада поповнюється молодими спеціалістами. А ми зі свого боку робимо все для того, аби вони залишалися у нас і працювали на благо наших жителів», — зазначила Маргарита Олександрівна.

Після огляду квартири Наталія Ігорівна зізналася, що дуже щаслива, адже про свій куточок вони з чоловіком мріяли дуже давно. І тепер її родина мешкатиме у комфортній двокімнатній квартирі з сучасним ремонтом.

Також Маргарита Ідрісова повідомила, що вже незабаром свою жилплощу отримає ще одна родина медиків.

«Ми не зупиняємося на цьому, і вже незабаром квартиру отримає лікар-хірург, який працюватиме у Покровській КЛІЛ. Та він не сам, він з дружиною, яка є лікарем-анастезіологом. Таким чином наша громада поповниться двома лікарями», — розповіла заступниця міського голови.

Отже, як бачимо, програма заохочення медичних працівників працює. Громада поповнюється спеціалістами, які у свою чергу готові працювати на її розвиток. І такий симбіоз обов’язково дасть свої позитивні результати.

 

- Реклама -