«Тепер будемо у теплі!»: у Родинському розвезли дрова соціально незахищеним мешканцям

З настанням холодів і морозів у мешканців приватних будинків постає проблема — опалювання своїх домівок. Для багатьох придбати дрова чи вугілля — це непосильна для сімейного бюджету покупка.

Тому кожної осені, багато років поспіль, депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко реалізує проект допомоги соціально незахищеним мешканцям.

До старости Родинського Катерини Андрійченко постійно звертаються жителі, які вкрай потребують допомоги: це і ветерани, і люди з інвалідністю, і багатодітні родини. Жодна заявка не лишається без розгляду.

«Багато років ми разом з Сергієм Андрійченком допомагаємо нашим мешканцям. І цей рік не став виключенням. Сьогодні ми розвезли дрова на чотири адреси, туди, де ця допомога дійсно потрібна. І звісно ж, ми і надалі будемо продовжувати роботу у цьому напрямку», — зазначила староста Родинського Катерина Андрійченко.

Зі сльозами на очах дякували родинці за таку необхідну для опалення будинків сировину. Жінка-ветеран, чоловік з інвалідністю, багатодітна родина — всі вони отримали дрова і тепер у їхніх будинках буде тепло та затишно.

А депутат Сергій Андрійченко та команда його однодумців запевняють, що й надалі будуть робити все для того, щоб покращити життя мешканців нашої великої громади.

 

- Реклама -