У Покровську студенти проведуть акцію «Вільні творять майбутнє»

Студенти Покровська долучаться до всеукраїнської акції, присвяченій Дню Гідності та Свободи. Учасники акції разом зі студентами з 16 інших міст одночасно заспівають гімн України як символ єдності молоді з різних куточків країни.

Про це повідомляють в офіційному пресрелізі організатори акції — ГО «Українські студенти за свободу».

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го.

У цей день, о 18 годині, українські студенти з 17 міст вийдуть на акцію «Вільні творять майбутнє», метою якою буде вшанувати молодь, що брала участь у Революції Гідності, та показати єдність студентів України довкола ідеї свободи.

«Акція стане виявом вдячності усім учасникам українських Революцій та покаже, що завдяки їхньому прикладу в Україні виростають нові вільні покоління, для яких свобода – це не пусте слово, а найвища цінність. Цінність, яку ми готові відстоювати», — зазначають організатори на сторінці акції у фейсбуці.

У Покровську акція відбудеться о 18:00 на площі Шибанкова.

Акція також пройде у Києві, Івано-Франківську, Одесі, Львові, Житомирі, Запоріжжі, Харкові, Кропивницькому, Дніпрі, Тернополі, Миколаєві, Чернівцях, Луцьку, Ужгороді, Маріуполі, Вінниці.

- Реклама -