Машина одягу та іграшок: Сергій Андрійченко завітав у гості до вихованців благодійного центру «Дитяче містечко»

Вже не перший рік депутат Покровської міської ради, меценат Сергій Андрійченко опікується благодійним центром «Дитяче містечко», яке розташоване у селищі динасового заводу.

Продукти харчування, фрукти та овочі, канцелярські набори для школи, солодощі до свят, організація культурного відпочинку — все це робить Сергій Сергійович разом із своєю командою аби діти, позбавлені батьківської уваги, відчували себе потрібними та захищеними.

Ось і сьогодні депутат у черговий раз завітав у «Дитяче містечко». Проте не з порожніми руками, а з цілою машиною подарунків! Для дітей він привіз іграшки на будь-який вік та смак, а також необхідний одяг.

«Леонід Захарович і його вихованці наші добрі друзі. Зізнатися, навіть не скажу скільки років тому ми вперше приїхали до них в гості. З тих пір не залишаємося осторонь і допомагаємо в міру можливості. Я неодноразово говорив, що робити добрі справи просто. Це не залежить від твого фінансового становища, це залежить від бажання допомогти іншому. Іноді ми з вами просто не усвідомлюємо, що те, що для нас буденно, для багатьох інших просто недоступно. Тому ми намагаємося допомогти цьому центру усим, що у наших можливостях», — розказав Сергій Андрійченко.

Варто відзначити, що у цьому році, завдяки депутату, у центрі з’явився комп’ютерний клас. Для дітей це був справжній подарунок, адже через пандемію і карантин більшість шкільних занять проходить у онлайн-режимі.

Як зазначив директор центру Леонід Литовченко, для утримання закладу необхідно багато грошей: купувати вугілля, продукти харчування, ліки тощо. Тому на іграшки грошей зовсім не лишається. І такий подарунок від Сергія Сергійовича став приємним сюрпризом не тільки для дітей, а й для керівництва закладу.

У свою чергу депутат підкреслив, що такі візити для нього — це стимул ще більше працювати, творити, реалізовувати проекти і допомагати. Адже щасливі очі дітей — найкраща нагорода для дорослих, які у свою чергу розуміють, що не дарма роблять добрі справи.

- Реклама -