«Ми спокійно проходимо цей опалювальний сезон»: Денис Шмигаль про постачання газу та урядові рішення

Вчора, 27 жовтня, під час робочого візиту до Донецької області прем’єр-міністр Денис Шмигаль поспілкувався з журналістами та відповів на питання щодо газопостачання та опалювального сезону. Посадовець запевнив, що він пройде спокійно.

«На опалювальний сезон газопостачання має бути забезпечено безперервно. Газу достатньо — 18,7 мільярдів в підземних сховищах, і ми спокійно проходимо цей опалювальний сезон», — підкреслив Денис Шмигаль.

Також він наголосив, що Урядом було прийняте важливе рішення про перебійне постачання газу в бюджетні установи, тобто школи, дитячі садочки, лікарні тощо:

«Навіть, якщо якась приватна компанія відмовляється постачати, держава забезпечує постачання газу».

У той же час Уряд тримає на контролі питання щодо тих абонентів, які не мають постачальника газу.

«Є такі випадки в Одеській області, у деяких окремих громадах, коли приватна компанія з тих чи інших причин відмовляється постачати газ. Проте, газ таким людям надходить, і на ось такий «перехідний» період, Урядом прийняте рішення, що він постачається за ціною 7,96 грн, так само, як і тим, хто уклав договір з «Нафтогазом». Але треба не гаяти часу і підписувати контракти з «Нафтогазом» чи іншими постачальникаим газу, щоб не залишитися на ось цьому «режимі останньої надії», — зазначив прем’єр-міністр.

- Реклама -