У Покровському районі відкрили ще один Центр безпеки громадян

Сьогодні, 27 жовтня, у Покровському районі відкрили ще один Центр безпеки громадян. На урочистому відкритті були присутні прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

Так Центр безпеки громадян відкрили у селищі Очеретине. Він став 16-м на Донеччині, і роботу у цьому напрямку планують продовжувати й надалі.

Для побудови Центру безпеки у Очеретиному були залучені кошти бюджетів різних рівнів – обласного та місцевого. На все було витрачено близько 24 мільйонів гривень: 18 мільйонів гривень – з обласного та 5,5 мільйона гривень – з місцевого бюджету.

«Тепер під одним дахом у сучасній будівлі працюватимуть служби, які стоять на варті безпеки людського життя. Наше завдання – зробити так, щоб кожен населений пункт, кожна громада, кожен її житель були забезпечені усіма необхідними умовами для комфортного життя. І мені надзвичайно приємно відзначити, що сьогодні на виконання цього завдання спрямовані спільні зусилля державної, обласної та місцевої влади», — зазначив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

- Реклама -