У Покровську моніторингова група перевірила дотримання карантинних норм у громадських закладах

Сьогодні, 19 жовтня, моніторингова група у складі працівників поліції, муніципальної служби правопорядку та держпродспоживслужби вирушили у рейд, аби перевірити дотримання карантинних норм підприємцями.

Нагадаємо, з вчорашнього дня Донецька область, а разом із нею і Покровська громада, перейшли до «червоної» карантинної зони. Через це були введені додаткові обмеженя. Зокрема заборона роботи закладів харчування, непродовольчих ринків і магазинів, кінотеатрів, спортзалів, за умови, що всі 100% працівників не вакциновані.

Під час перевірки було виявлено, що деякі магазини працюють попри заборону і нововведення. З такими підприємцями було проведено профілактичну бесіду та попереджено, що у подальшому за порушення карантинних норм на них може бути складено адмінпротокол та вони отримають штраф.

Відповідні бесіди проводилися і з покупцями, які заходили до закладів без ковід-сертифікату.

Проте, були й заклади, де порушень виявлено не було. Продавчиня мала ковід-сертифікат, на підлозі була спеціальна розмітка для дотримання соціальної дистанції, у наявності засоби індивідуального захисту та дезінфектори.

Отже, поліція наголошує, що такі рейди проводитимуться регулярно, адже головна їх мета — не накладання штрафів на підприємців і людей, а дотримання протиепідемічних заходів та запобігання розповсюдженню коронавірусу.

 

- Реклама -