У Покровську перевізників та підприємців попередили про дотримання карантинних норм

Сьогодні, 12 жовтня, у Покровську відбулася зустріч представників місцевої влади, поліції, перевізників та підприємців. Головною темою було дотримання карантинних норм.

Нагадаємо, наразі Покровськ, як і уся Донецька область, перебуває у «помаранчевій» карантинній зоні. Вчора під час засідання комісії з питань ТЕБ та НС було прийняте рішення про посилення карантинних норм.

Так, до присутніх звернулася заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова, яка повідомила, що насьогодні у ковідному відділенні Покровської КЛІЛ ліжка заповнені на 100%.

«Ця хвиля дуже важка, і хворі дуже важкі. Кисень працює наперебій. Ви надаєте послуги нашим громадянам, тому маєте розуміти, як важливо дотримуватися усіх норм. Вчора на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС по всій території Покровської громади були запроваджені обмеження, які відповідають «червоній» карантинній зоні», — наголосила Маргарита Олександрівна.

Ці обмеження передбачають:

  • обов’язкове носіння засобів індивідуального захисту у громадських місцях та транспорті;
  • термометрія на входах до ринків, закладів торгівлі та харчування;
  • наявність розмітки для дотримання соціальної дистанції між клієнтами;
  • захисні екрани або екрани на обличчя для продавців;
  • наявність на входах у заклади дезинфікуючих засобів.

У Покровській громаді вже була створена моніторингова група, до якої увійшли працівники поліції, муніципальної служби правопорядку, відділів транспорту та торгівлі, які здійснюватимуть перевірки щодо дотримання карантинних норм.

«Ці перевірки будуть проводитися на постійній основі. Два рази перевіряють, виписують акти про порушення. Якщо ситуація не буде вирішена й надалі, діяльність такого закладу буде припинена до стабілізації епідемічної ситуації», — підкреслила Маргарита Ідрісова.

Також до присутніх звернувся заступник Покровського міського голови Анатолій Зінченко, який закликав підприємців і перевізників неухильно дотримуватися усіх норм.

«Ми маємо стати партнерами, щоб зупините цю пандемію. Якщо ми зараз не наведемо порядок, буде тільки гірше. Пам’ятайте про масковий режим. Більше ми не будемо попереджати, ми будемо жорстко реагувати», — звернувся до підприємців Анатолій Миколайович.

Також присутнім нагадали про переваги вакцинації.

«Ви, як відповідальний бізнес, маєте пропрацювати з робітниками переваги вакцинації. Щоб ви розуміли, у ковідному відділенні усі пацієнти — нещеплені. Ті, хто отримав вакцину, також хворіють, проте перебіг хвороби у них легкий, і вони отримують лікування амбулаторно. Змушувати в жодному разі не потрібно, потрібно донести до кожного працівника усі переваги», — підсумувала Маргарита Ідрісова.

- Реклама -