У Покровську посилили карантинні заходи

Сьогодні, 11 жовтня, у Покровську відбулося екстренне засідання комісії з питань ТЕБ та НС, під час якого було прийняте рішення про посилення карантинних заходів на території громади.

Так, заступниця Покровського міського голови Маргірита Ідрісова повідомила, що Донецька область перейшла до «помаранчевої» зони. Відтепер на території всієї області діятимуть обмеження «жовтої» зони.

Також діятиме заборона на:

  • роботу хостелів і розважальних закладів у нічний час;
  • планові госпіталізації у лікарні;
  • обмеження кількості відвідувачів спортивних залів та установ культури.

Варто відзначити, що на сьогодні у ковідному відділенні Покровської КЛІЛ знаходиться 124 особи з коронавірусом, 7 з них підключені до апаратів штучної вентиляції легенів.

Також нагадаємо, що з 11 по 24 жовтня усі заклади освіти перейшли на дистанційне навчання. Були зачинені і дитячі садочки. Щоправда було відкрито 21 чергову групу для тих батьків, кому ні з ким залишити дітей.

До закладів торгілі та харчування відвідувачі мають заходити у засобах індивідуального захисту. Також на вході буде запроваджено термометрію.

Також на засіданні комісії було прийняте рішення про скасування святкування Дня захисників і захисниць України, яке мало б відбутися 14 жовтня.

 

 

- Реклама -