Тариф на тепло здорожчає? — керівник «Покровськтепломережі» прокоментував ситуацію

Комунальне підприємство «Покровськтепломережа» підготувало свої розрахунки по тарифу на прийдешній опалювальний сезон. 

Як зазначив керівник тепломережі Максим Батенко, аби у цьому році укласти договір на поставку газу з «Нафтогазом», було необхідно дотриматися низки умов.

«Ми уклали договір з «Нафтогазом», згідно якому нам вдалося отримати фіксовану ціну на газ у розмірі 7400 гривень за гігакалорію. Якщо порівняти, то зараз на ринку ціна 17-18 тисяч», — підкреслив Максим Володимирович.

Варто відзначити, що у Покровську тариф на опалення останнього разу змінювався у 2008 році, та наразі складає 1440 гривень за гігакалорію. При цьому він складається з вартості на газ, електроенергію, воду, ціни на які за ці роки зросли у десятки разів.

«Ще раз хочу підкреслити, що при укладанні договору з «Нафтогазом», однією з умов було підвищення тарифу для населення, бюджетних установ та інших споживачів до собівартості. Ми вимушені його підняти, але ми піднімаємо його мінімально — до 2174 гривень за гігакалорію. Наше рішення про зростання тарифу — це вимушена міра, без неї ми не отримаємо газ по 7400 гривень», — наголосив керівник тепломережі.

У той же час керівництвом «Покровськтепломережі» проводиться низка заходів щодо модернізації та економії на підприємстві. Цього року були закуплені насоси, завдяки яким вдається економіти електроенергію. Також планується об’єднати деякі котельні з малою потужністю. Для цього були написані та подані на міжнародну організацію проекти, наразі очікується результат розгляду.

Отже, у найближчий час керівництво «Покровськтепломережі» має вийти зі своєю пропозицією про підняття тарифу на виконком. Чи підтримають це рішення члени виконкому, дізнаємося згодом.

- Реклама -