Що буде з вулицями Шосейна та Захисників України у Покровську? Відповідь голови ДонОДА Павла Кириленка

Незабаром у Покровську розпочнеться капітальний ремонт дороги по вулиці Захисників України. Про це під час традиційного щомісячного брифінгу повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

Так, визначення підрядника, який виконуватиме роботи, відбулося 30 серпня у системі публічних закупівель Прозоро. Очікувана вартість склала понад 428 мільйонів гривень.

Переможцем аукціону стало ТОВ «Автомагістраль-Південь», яке запропонувало виконати роботи за 411 мільйонів 67 тисяч 903 гривні.

Як повідомив Павло Кириленко, проект на реконструкцію вулиці, який був виготовлений декілька років тому, було переглянуто та зменшено його вартість. Повноваження замовника було передано до Донецької обласної державної адміністрації.

Кошти на ремонт надходитимуть з державного бюджету, адже ця дорога входить у масштабний проект «Дорога Єдності», що з’єднає схід та захід України. Наразі на ці цілі вже надійшло 100 мільйонів гривень, ще 250 мільйонів очікуються до кінця року.

Що стосується вулиці Шосейної, то наразі керівник області поставив задачу переробити проект, який існував, у бік зменшення його вартості.

«Проект переробимо і вже є певне принципіальне погодження, для того, щоб також цією вулицею ми займалися, і з державного бюджету буде передбачено обсяг коштів», — підкреслив Павло Олександрович.

 

- Реклама -