У Службі судової охорони Донеччини відзначили День Прапора та 30-ту річницю незалежності України

Вручення нагород, чергових звань, подарунків дітям співробітників Служби судової охорони Донеччини, можливість приміряти спецзасоби, якими користуються їх батьки, коли несуть службу на об’єктах охорони, а також показ для малечі мультфільмів з правил дорожнього руху, – так сьогодні, 20 серпня, у Територіальному управлінні Служби судової охорони у Донецькій області відсвяткували День Прапора та 30-ту річницю незалежності України.

До співробітників Служби з вітальним словом звернувся начальник Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області полковник Служби Андрій Єпур. Він зазначив, що ці півтора року служби у Донецькій області дали змогу територіальному управлінню затвердитись у сфері безпеки правосуддя та громадського порядку в судових установах.

«Цей час дав нам змогу взяти усі об’єкти судової влади регіону під охорону, а їх у нас, нагадаю, 29. Проведено більше 170 резонансних справ без надзвичайних ситуацій. Проведено майже 60 тактико-спеціальних навчань з евакуації, пожежогасіння та відпрацювання виникнення інших позаштатних ситуацій. Ми співпрацюємо з Національною гвардією України, Національною поліцією України, Службою безпеки України, Збройними силами України, Державною службою з надзвичайних ситуацій. Судовими охоронцями, які несуть службу на пунктах пропуску, надано першу домедичну допомогу більше 10 відвідувачам судових установ. Деяким навіть було врятовано життя», – зауважив полковник Служби.

Дітям співробітників Служби вручили портфелі та шкільне приладдя напередодні Дня знань, що тепер стало традицією для щорічного привітання малечі, яка тільки йде до школи. Окрім цього, майбутні школярі подивилися та приміряли спеціальні засоби захисту судових охоронців, якими користуються при несенні служби на об’єктах охорони.

- Реклама -