На Донеччині за допомогою «чорної» бухгалтерії підприємство приховало понад 48 млн гривень виручки

За інформацією Головного управління ДПС у Донецькій області при проведенні документальної планової перевірки встановлено, що посадовими особами підприємства, які є також і його засновниками, здійснювались дії щодо ухилення від сплати податків шляхом вироблення готової продукції та реалізації її за готівкові кошти без відображення в податковій звітності обсягів реалізованої продукції.

Отримані готівкові кошти від покупців посадові особи вносили готівковими коштами до каси підприємства в якості збільшення статутного капіталу підприємства. В подальшому кошти використовувались для забезпечення поточної діяльності підприємства та надання фінансової допомоги його керівникам-засновникам.

Як прокоментував Віталій Долгальов, в.о. начальника Головного управління ДПС у Донецькій області, на підставі даних первинного бухгалтерського та податкового обліку, отриманих в ході перевірки, узагальнено виявлену інформацію та складено висновок аналітичного дослідження. Сума легалізованих коштів склала понад 48 млн гривень.

Матеріали спрямовано до Донецької обласної прокуратури та на поточний час знаходяться на відпрацюванні в Головному управлінні ДФС у Донецькій області.
Крім того, Віталій Долгальов зазначив, що з початку 2021 року податковою службою Донеччини виявлено 55 кримінальних порушень із загальною сумою встановлених збитків, завданих державі, на 6,6 млрд гривень.

Підписатися на Facebook
fb.com/TaxUkraine
www.facebook.com/tax.donetsk
Підписатися на Telegram-канал
t.me/tax_gov_ua
Підписатися на YouTube
youtube.com/TaxUkraine
youtube.com/c/ДПСуДонецькійобласті

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot

- Реклама -