У покровському парку «Ювілейний» облаштували нову музичну локацію (ФОТО, ВІДЕО)

Парк «Ювілейний», що у Покровську, продовжує поповнюватися новини незвичними локаціями. Так, сьогодні там, завдяки ініціативі депутата Покровської міської ради Сергія Андрійченка, було встановлено піаніно.

Нагадаємо, нещодавно у парку було створено Алею парасольок та Алею закоханих, встановлено ретро-автівку та символічні камені. Все це стало можливим завдяки зусиллям та при підтримці Сергія Андрійченка і членів його команди.

А відтепер мешканців та гостей міста буде радувати ще одна зона, де кожен бажаючий зможе пограти на музичному інструменті. Наразі проходять роботи зі встановлення піаніно, також воно буде прикрашено декоративними квітами.

До речі, свої здібності вже продемонстрував депутат від «Молодіжної партії» Сергій Солоха.

 

Прикро признавати, але не всі мешканці Покровська цінують те, що роблять для них небайдужі люди. Наприклад, нещодавно невідомі намагалися підпалити квіти, які прикрашають арку на Алеї закоханих. А на минулому тижні працівники парку гасили автівку, яку також намагалися підпалити.

Тому хотілося б звернутися до мешканців Покровська з проханням не псувати ту красу, що створюється. Давайте разом створювати комфорт та гідні умови для нашого життя та дозвілля!

 

- Реклама -