Черговий подарунок від депутата Сергія Андрійченка: у Покровську з’явиться Алея закоханих

У парку «Ювілейний», що у Покровську, облаштовують Алею закоханих. Такий подарунок мешканцям та гостям міста зробив депутат Покровської міської ради (фракція «Молодіжна партія») Сергій Андрійченко.

Нагадаємо, минулого тижня завдяки Сергію Сергійовичу в «Ювілейному» було облаштовано Алею парасольок. Ця фотозона миттєво полюбилася покровчанам і протягом святкових вихідних біля неї було зроблено безліч красивих та яскравих фотографій.

Тому депутат вирішив зробити для мешканців міста ще один подарунок — Алею закоханих — місце, де пари зможуть зізнаватися один одному у почуттях, мріяти та переживати найяскравіші моменти.

Наразі тривають роботи з благоустрою цієї алеї. Вже встановлені спеціальні арки, які будуть наповнюватися квітами. Також поряд встановили камень, який символізує закоханих чоловіка і жінку.

Ще один камінь, символ матері та дитині, з’явиться завдяки Сергію Андрійченку, біля дитячого майданчика.

Отже, вже незабаром мешканці Покровська зможуть милуватися новою яскравою та романтичною локацією у парку «Ювілейний», а Сергій Андрійченко запевняє, що це не останні приємні сюрпризи для мешканців нашого міста.

- Реклама -