У Покровську оголосили тендер на реконструкцію пам’ятника загиблим воїнам «Дівчинка»

У Покровську оголосили тендер на реконструкцію пам’ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні, який у народі називають «Дівчинка».

Про це свідчать дані у системі публічних закупівель «Прозорро».

Очікувана вартість реконструкції складає 2 мільйона 130 тисяч 535 гривень.

Нагадаємо, пам’ятник у мікрорайоні «Південний» був відкритий в 1995 році, до 50-го ювілею Перемоги. З 2015 року він знаходиться в аварійному стані та огороджений профнастілом.

21 лютого 2020 року під час сесії міської ради з бюджету міста було виділено 1,5 мільйона гривень на перший етап реконструкції. Роботи розпочалися у березні 2020 року, та тривали недовго. Як зазначав тоді директор КП «Покровськводоканал» Володимир Хижняк (саме це підприємство виступало замовником робіт з реконструкції), затримка відбулася спочатку через поширення коронавірусу і хворобу працівників підрядної організації, а потім вже через погодні умови. Не вистачало й грошей на завершення першої черги ремонту.

8 липня у системі «Прозорро» було оголошено ще один тендер. Замовником виступає житлово-комунальний відділ Покровської міськради в особі начальника Дмитра Візенкова.

Згідно документації, підрядник має виконати роботи з реконструкції трьох арок та п’єдесталу, а також встановити електроосвітлення.

Варто відзначити, що у 2020 році місцева влада наголошувала на тому, що реконструкція меморіалу обійдеться у 9 мільйонів гривень. Чи змінилася загальна сума ремонту пам’ятника у 2020 році, поки що невідомо.

Аукціон з визначення підрядника, який і виконуватиме роботи, відбудеться 3 серпня.

- Реклама -