З бюджету Покровська виділили 1,5 мільйона гривень на реконструкцію пам’ятника «Дівчинка»

- Реклама -

У минулу п’ятницю, 21 лютого, у Покровську відбулася чергова сесія міської ради, в ході якої з бюджета міста були виділені перші кошти на реконструкцію меморіалу загиблих воїнів, більш відомого як пам’ятник «Дівчинка».

Нагадаємо, 17 лютого відбулася робоча нарада представників місцевої влади з мешканцями Покровська біля самого меморіалу. Тоді стало відомо, що на реконструкцію пам’ятника та прилеглої до нього території необхідно 9 мільйонів гривень.

Пам’ятник, який в народі називають «Дівчинка», був відкритий в 1995 році, до 50-го ювілею Перемоги. Востаннє День Перемоги біля меморіалу святкували 5 років тому, в 2015 році. Відтоді загальноміські мітинги проходять у центрі міста, біля пам’ятника маршалу Москаленку. «Дівчинка» ж знаходиться в аварійному стані і була обгороджена профнастилом для безпеки.

Під час сесії в.п.міського голови Ірина Сущенко повідомила, що перший транш у розмірі 1,5 мільйона гривень буде виділено з міського бюджету. На ці кошти планують відремонтувати сам пам’ятник, сходини та арки.

Окрім цих робіт також буде впорядкована прилегла територія — від магазину «Еко-маркет» до парку «Ювілейний». Передбачається встановлення нових лавок, освітлення та прокладання тротуарних доріжок.

Також було зазначено, що міська влада, окрім місцевого бюджету, буде шукати інші джерела фінансування. Якщо ж такі не знайдуться, до реконструкції меморіалу будуть долучені комунальні підприємства міста.

- Реклама -