Податкова Донеччини попереджає: якщо у вас працюють неоформлені працівники – готуйтеся до штрафів!

За інформацією Головного управління ДПС у Донецькій області, за перше півріччя 2021 року до бюджету Донецької області надійшло 4,9 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у тому числі у червні платниками Донеччини сплачено 945,7 млн грн єдиного внеску.

Як прокоментував Віталій Долгальов, в.о. начальника Головного управління ДПС у Донецькій області, надходження поточного року на 827,3 млн грн перевищують надходження І півріччя 2020 року.

Повна виплата заробітної плати та сплата єдиного внеску – обов’язок кожного працедавця, тому податковими органами Донеччини постійно проводиться комплекс заходів з легалізації трудових доходів громадян.

Крім того, Віталій Долгальов повідомив, що з 1 липня поточного року розпочато спільне інспектування Податкової Донеччини та органів Держпраці з питань виявлення незадекларованих працівників. Тож, результати постійного моніторингу ймовірних ризиків використання неоформлених працівників податкова служба буде використовувати в ході своїх контрольно-перевірочних заходів та додатково передавати Держпраці для відповідного реагування.

Адже легальний бізнес, який працює у правовому полі, своєчасно сплачує всі податки і активно підтримує соціальні програми на своїх підприємствах – це запорука зростання добробуту населення, а відтак, і всієї держави, орієнтир та приклад для наслідування.

- Реклама -