У Покровську відбулося засідання центру розвитку підприємницької діяльності

7 липня у Покровському міському центрі зайнятості відбулось чергове засідання центру розвитку підприємницької діяльності. Захід був проведений спільно з представником Покровського об’єднаного Управління ПФУ Донецької області.

Відсутність легальних трудових відносин позбавляє працівників гарантованого розміру заробітної плати, права на оплачувану відпустку, на оплату лікарняного, на допомогу по безробіттю, на пенсію та ін.

«Відомості про накопичені пенсійні права і заробітну плату, страховий стаж можна перевірити не тільки звернувшись до Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області , а і на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду», — наголосила Марина Каднікова, фахівець Покровського об’єднаного Управління ПФУ Донецької області .

Під час заходу були обговорені питання фінансової грамотності населення у процесі пенсійної реформи, що напряму впливає на матеріальне забезпечення кожного. Для підприємців на вебпорталі ПФУ функціонує кабінет роботодавця, в якому доступна інформація щодо забезпечення соціальних прав працівників, сплати/заборгованості підприємства по ЄСВ, перелік застрахованих осіб, у яких не зарахований трудовий стаж; стан подання звітів по сплаті ЄСВ; розрахунок суми виплати за час тимчасової непрацездатності працівника та ін.

Застосування таких сервісів надає можливість громадянам не витрачати час на звернення та черги, а отримували якісні послуги за допомогою комп’ютера, ноутбука,
планшета чи мобільного телефона.

- Реклама -