Збери дитину героя до школи: дітям загиблих героїв АТО передали кошти, зібрані під час благодійного аукціону

2 липня одразу у трьох містах України, а саме Києві, Кривому Розі та Покровську, відбувся благодійний аукціон «Збери дитину героя до школи». Ініціатором такого заходу виступив народний депутат України Владлен Неклюдов.

Як ми вже повідомляли раніше, лоти на аукціон надали відомі в Україні люди: президент Володимир Зеленський, генеральний прокурор Ірина Венидиктова, актори студії «Квартал 95», народні депутати, художники, письменники.

Під час аукціону, завдяки небайдужим представникам місцевої влади, депутатам, керівникам підприємств було зібрано більше 130 тисяч гривень.

Сьогодні у Покровську відбувся фінал благодійної акції. Шестеро дітей нашої громади, які втратили батьків, отримали по 3 тисячі гривень для підготовки до школи.

«Я радий бути сьогодні присутнім тут, у Покровську. Під час однієї з поїздок на Донбас, ми спілкувалися з військовими і замислилися, чим можна допомогти дітям, батьки яких загинули під час війни на сході нашої країни. Мені сподобалася ідея провести таку акцію. Ми об’єдналися доброю метою і все пройшло на одному подиху. Я сам батько і розумію, як дорого та складно іноді зібрати дитину до школи», — розказав народний депутат, ініціатор аукціону Владлен Неклюдов.

Активну участь в аукціоні прийняв і депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко, який відомий у нашій громаді своїми програмами допомоги дітям.

«Чужих дітей не буває. І я залюбки доєднався до цієї акції. Насправді, там було багато корисних лотів. Ось, наприклад, я, як обіцяв, на сесії подарую Руслану Валерійовичу книгу з бухгалтерської експертизи, щоб було розуміння, як потрібно працювати. Але найголовніше — це допомога дітям. Я зі своєю командою й надалі буду підтримувати такі проєкти, тому що діти — наше майбутнє», — зазначив Сергій Сергійович.

Також Сергій Андрійченко презентував 6 дітям, батьки яких загинули, рюкзаки та усе необхідне канцелярське приладдя.

Окрім дітей з Покровська, допомогу в рамках цієї акції отримають хлопці та дівчата з Краматорська та Кривого Рогу.

Таким чином, об’єднав свої зусилля, небайдужі люди змогли зробити добру справу для дітей, які цього потребують. І найголовніше, що вони не збираються зупинятися на досягнутому та планують втілити в життя ще багато добрих ініціатив.

- Реклама -