Сафарі для громад: мирноградців запрошують позмагатися за фінансування на реалізацію екопроєктів

З 19 по 31 липня громадські організації Плато та «Портал «Пошук» за підтримки ПРООН в Україні в рамках Українського урбаністичного форуму організовують «Сафарі для громад у Мирнограді».

«Сафарі для громад» – програма, спрямована на залучення активних мешканців до пошуку природоорієнтованих рішень задля подолання екологічних проблем громад, ліквідації наслідків кліматичної зміни, нераціонального використання ресурсів.

Програма покликана навчити членів спільноти помічати проблеми і брати участь у розробці інноваційних рішень, що базуються на моделях, властивих природним екосистемам.
Долучитися до програми можна індивідуально або командами.

Індивідуальна участь передбачає:
— проходження тижневого онлайн-навчання про природоорієнтовані рішення;
— можливість за результатами тематичного тестування отримати сертифікат сафарі-амбасадора/ки.

Командна участь передбачає:
— проходження онлайн-навчання про природоорієнтовані рішення;
— розробку прототипів природоорієнтованих проєктів;
— змагання за фінансування на реалізацію проєктів (призовий фонд для команд-переможниць становить 60 000 грн).

Для реєстрації необхідно заповнити форму за посиланням: https://bit.ly/safari_2021. Дедлайн реєстрації – 18 липня включно.

Програма може бути цікавою для громадських активістів, представників ОСББ і місцевих громад, освітян, урбаністів, ландшафтних дизайнерів та архітекторів, фахівців з корпоративної соціальної відповідальності та загалом для активних мешканців, що цікавляться темами збереження довкілля і підвищення екологічної свідомості.

- Реклама -