У Покровську представники пробації та громадської організації планували спільну роботу

Сьогодні, 5 липня, співробітники Покровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області зустрілись з соціальним партнером, головою Благодійної організації «Благодійного фонду «Місто милосердя» Денисом Бабенко з метою підбиття підсумків роботи за другий квартал та планування подальшої спільної роботи.

Так, уповноваженим органом з питань пробації спільно з Благодійною організацією поводяться соціально-виховні заходи, направлені на ресоціалізацію засуджених, запобігання вчиненню ними повторних правопорушень, вирішення криміногенних потреб осіб, які перебувають на обліку у відділі пробації.

Упродовж зустрічі присутні проаналізували проведену роботу за другий квартал, обговорили можливість подальшої співпраці в напрямку проведення соціально-виховної роботи з суб’єктами пробації та ефективність проведених заходів, затвердили алгоритм спільних дій щодо подальшої роботи.

По закінченню обговорення робочих питань, присутні зазначили, що, робота із особами, які стали на хибний шлях та знаходяться у конфлікті із законом це справа спільна, її необхідно постійно вдосконалювати, адже безпека суспільства залежить від зусиль кожного!

- Реклама -