П’яна та агресивна: у 20-річної мешканки Покровська забрали двох дітей

У 20-річної мешканки Покровська, яка зловживає алкогольними напоями та поводить себе агресивно, забрали двох дітей. Хлопчика й дівчинку помістили до лікарні, а відповідні органи тепер вирішатимуть їх подальшу долю.

Так, наряд поліції прибув на виклик про конфлікт до квартири місцевої мешканки 2001 року народження. У приміщенні поліцейські побачили двох маленьких дітей, 3 та 6 років. Братик і сестричка були брудні, недоглянуті, налякані. В оселі була антисанітарія, а вікна розбиті.

На місце правоохоронці викликали інспекторів ювенальної превенції та представників служби у справах дітей. В результаті було прийняте рішення помістити дітей до педіатричного відділення місцевої лікарні. А матір дітей направили на медичне обстеження щодо встановлення факту алкогольного сп’яніння.

Слід зазначити, що жінка вже неодноразово привертала до себе увагу правоохоронців. У минулому році за неналежний догляд за дітьми, ювенальні інспектори поліції Покровська притягували її до адміністративної відповідальності.

- Реклама -