Шахтарі ДП «Добропіллявугілля-видобуток» видобули 1 мільйон тонн вугілля

У п’ятницю, 14 травня, шахтарі ДП «Добропіллявугілля-видобуток» видобули перший мільйон тонн вугілля з моменту створення державного підприємства. Це кращий результат серед державних вугледобувних підприємств України. 

Нагадаємо, ДП «Добропіллявугілля-видобуток» почало працювати наприкінці січня 2021 року. І вже через 4 місяці на-гора було піднято перший мільйон тонн.

На підприємстві зазначають, що на сьогоднішній день вугілля в ДП «Добропіллявугілля-видобуток» видобувається з чотирьох лав. Середньодобовий видобуток становить 9800 тонн, план виконується на 105,7%.

«Своєю щоденною, самовідданою працею кожен з вас вносить свою частку у виконання наміченої виробничої програми 2021 року. Перед нашим колективом стоять непрості завдання, і я впевнений, що трудова перемога стане запорукою їх успішного виконання. Хочу подякувати добичникам, прохідникам і всім співробітникам держпідприємства за їх непросту, але таку потрібну роботу», — привітав працівників підприємства генеральний директор Олександр Коваль.

- Реклама -