Pfizer і CoronoVac на Донеччині: хто отримає вакцину?

1170 доз вакцини Pfizer (для першого щеплення) та 10320 доз вакцини CoronoVac (для першого й другого щеплення) отримала Донеччина за останні два дні.

Про це сьогодні під час щоденного брифінгу повідомив начальник відділу стратегічного розвитку департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко.

Так, вакцина Pfizer прибула на Донеччину у неділю, 18 квітня. Вона буде використовуватися для щеплення мешканців та працівників інтернатних установ. На сьогодні вакцинуватися Pfizer виявили бажання 1119 осіб.

У разі залишку доз Pfizer, ними будуть прищеплювати працівників ДСНС та прикордонної служби Донецької області.

Також Олександр Педенко розказав, що вакциною CoronoVac будуть вакцинувати представників маломобільних верств населення та осіб, які за ними доглядають. На сьогодні зробити таке щеплення виявили бажання близько 1200 осіб.

Якщо після вакцинації цієї категорії населення залишаться дози вакцини, нею будуть щеплені вчителі, що мають бути залучені під час проведення ЗНО-2021.

Нагадаємо, Олександр Педенко сьогодні під час брифінгу повідомив, що Донеччина перевищує епідпоріг по трьом показникам. Якщо протягом трьох діб ситуація не стабілізується, є ймовірність, що області буде віднесено до «червоної» карантинної зони.

- Реклама -