Незабаром Донеччина може опинитися в «червоній» зоні: перевищено епідпоріг по трьом показникам

Якщо протягом трьох днів епідпоріг по трьом показникам буде перевищено, Донеччина може опинитися в «червоній» карантинній зоні. Про це сьогодні під час щоденного брифінгу заявив начальник відділу стратегічного розвитку департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко.

«Наразі Донеччина у «помаранчевій» зоні. Проте, залишається досить високий рівень епідпорогу — 174,3%, що майже на 75% перевищує допустиму норму. Ще по двом показникам ми наразі перевищуємо норму — рівень госпіталізації (в межах 70,5% — 96,6% на 100 тисяч населення) та завантаженість ліжок з киснем — 67,4% при допустимій нормі у 65%», — розповів Олександр Віталійович.

Також він зазначив, що якщо протягом 3 діб відсоток заповненості ліжок з киснем буде вище 65%, то це може стати показником для скликання спеціальної комісії та встановлення «червоної» карантинної зони епіднебезпеки на території Донецької області.

Наразі у медичних закладах Донеччини, передбачених для лікування хворих на коронавірус, знаходяться 1956 пацієнтів у середньому та важкому стані. Серед них понад 1100 пацієнтів знаходяться на кисневій підтримці, та більше 60 — на апаратах штучної вентиляції легенів.

- Реклама -