У Покровську в онлайн-режимі провели депутатський день

Сьогодні, 19 квітня, у Покровську в онлайн-режимі пройшов депутатський день. За допомогою відеозв’язку депутати на керівники комунальних установ обговорили порядок денний прийдешньої сесії.

Так, депутати заслухали доповіді по питанням щодо внесення змін до місцевого бюджету, затвердження переліку ооб’єктів, які підлягають приватизації у 2021 році, клопотання про нагородження грамотою Верховної Ради України, затвердження складу Громадської ради, затвердження декількох міських програм, передачу матеріальних ценностей, а також обговорили низку земельних питань.

Жваве обговорення викликало питання щодо передачі основних засобів з балансу комунального підприємства «Управління міського господарства» на баланс «Багатогалузевого комунального підприємства». Нагадаємо, що наприкінці березня комісія з депутатів мала намір проконтролювати передачу комунальної техніки від «УМГ» до «БКП». Проте, як виявилося при перевірці, були відсутні інвентаризаційні номери на основних засобах, а деяких одиниць техніки й зовсім не було в наявності.

Минуло три тижні, комунальне підприємство «Управління міського господарства» так і не виправило недоліки та не запросило депутатську комісію на перевірку. Але у порядку денному на прийдешню сесію питання щодо передачі основних засобів було винесено.

Після тривалого обговорення було прийняте рішення все ж таки розглянути це питання на сесії та створити депутську комісію, яка буде контролювати передачу засобів та проведе перевірку всіх об’єктів.

Нагадаємо, сесія міської ради відбудеться 21 квітня в онлайн-режимі.

- Реклама -