Мешканцям Покровська розповіли про правила безпеки у побуті

Завдяки проведенню інформаційно-профілактичної роботи серед населення вдається попередити значну кількість пожеж, які виникають як в побуті, так і на відкритих ділянках територій.

Проте з настанням весняної погоди громадяни під час проведення господарських робіт на власних угіддях забувають про здавалося б елементарні правила. Саме тому з метою підвищення рівня обізнаності жителів Донеччини рятувальники регулярно проводять профілактичні рейди у житлових секторах.

Так, 19 квітня фахівцями ДСНС 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів приватного сектору м. Покровськ на тему: «Недопущення пожеж в екосистемах», «Відповідальність за спалювання сухої рослинності».

Під час бесід, співробітники Служби порятунку детально роз’яснили наслідки недотримання простих правил пожежної та техногенної безпеки, закликали бути відповідальними та берегти довкілля від вогню. Адже внаслідок пожеж полум’я знищує не тільки рослинність, але й тварин, які там живуть, створює суттєву загрозу для життя та здоров’я людей.

На завершення бесіди кожен співрозмовник отримав листівки інформаційного характеру за тематикою бесіди.

- Реклама -