Мешканці Донеччини долучилися до всесвітньої акції «Озеленення планети»

Понад дві тисячі людей у 69 населених пунктах Донецької області долучилися до всесвітньої акції «Озеленення планети», в рамках якої за один день по всій країні та за її межами буде висаджено мільйон дерев.

Метою проєкту «Озеленення Планети» є відновлення екосистеми України, а також розвиток екологічної свідомості, об’єднання українців та сприяння формуванню позитивного іміджу нашої країни в світі. Для Донеччини він має особливе значення, адже екосистема регіону потерпає від великих промислових підприємств та бойових дій.

«Так ми привертаємо увагу до проблем екології, глобальних кліматичних змін, працюємо над відновленням екосистеми і створюємо колективну національну історію успіху. Важливо виховати екологічну свідомість у молодому поколінні, саме тому частину дерев ми висадили на території навчально-реабілітаційного центру «Гайок» та вищого професійного училища №14 у Краматорську», — зазначив голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.

- Реклама -