«Через три дні Донеччина може опинитися в «червоній» карантинній зоні», — голова Донецької ОДА Павло Кириленко

Якщо протягом трьох днів ситуація із захворюваністю коронавірусом не поліпшиться, Донеччина може перейти до «червоної» карантинної зони. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко.

Наразі Донецька область перевищує норми по двом з трьох показників. Так, підпоріг на сьогодні складає 150,8%. Перевищено й коефіцієнт виявлення нових випадків захворювання.

«Донеччина ще у помаранчевій зоні. Але якщо ситуація в області протягом трьох днів буде такою ж, якщо протягом трьох днів ми будемо перевищувати епідпоріг, то ми ввійдемо в «червону», — зазначив Павло Олександрович.

Також він додав, що зріс і рівень госпіталізації хворих до медичних установ, передбачених для лікування хворих на ковід. Наразі він становить 61,6%.

Підсумовуючи, очільник ОДА розказав, що у березні кількість захворілих коронавірусом становила понад 12 тисяч людей, що становить 20% від загальної кількості захворілих з початку пандемії. Тому Павло Кириленко закликав мешканців області неухильно дотримуватися карантинних обмежень, використовувати засоби індивідуального захисту, адже хвороба й досі не відступає, і захворіти можуть навіть ті люди, хто вже перехворів раніше.

 

- Реклама -