Ветеран Другої світової війни з Родинського Віктор Шабатов святкує свій 95-річний ювілей

Сьогодні, 2 квітня, свій 95-річний ювілей святкує ветеран Другої світової війни Віктор Тихонович Шабатов. З самого ранку в його квартирі сьогодні багато гостей.

Привітати ювіляра з подарунками, квітами та смаколиками завітали й депутати Покровської міської ради від фракції «Молодіжна партія» Сергій Андрійченко, Артем Попов, Денис Оріщенко, Сергій Солоха, а також староста міста Родинське Катерина Андрійченко.

«Сьогодні ми вітаємо з ювілеєм, з такою прекрасною датою, поважного чоловіка. Одного з тих, хто ціною своєї молодості, свого здоров’я здобув перемогу, аби ми з вами могли жити у незалежній та мирній країні. Від усього серця хочеться привітати Віктора Тихоновича та побажати йому довгих років життя та міцного здоров’я. А ми зі свого боку й надалі будемо підтримувати його, допомагати у вирішенні нагальних проблем та пишатися, що в нашому місті живе така людина!» — зазначив Сергій Андрійченко.

У свою чергу ветеран подякував усім за постійну увагу та допомогу, а також поділився секретом свого довголіття:

«Це потрібно в руки взяти свій організм. Розумієте, я й зараз умиваюся по пояс холодною водою і взимку, і влітку. І виконую фізичні вправи. Це велике значення має».

Редакція сайту DDK.DN.UA приєднується до усіх привітань та бажає Віктору Тихоновичу ще багато років щасливого життя, а також міцного здоров’я та благополуччя.

- Реклама -