Призов на строкову службу у Покровську: хто, як, коли?

З 1 квітня у Покровську стартує весняний призов громадян на строкову службу до Збройних сил України. Напередодні у Покровсько-Ясинуватському об’єднаному міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбувся брифінг, на якому роз’яснили всі деталі та нюанси призовної кампанії.

Так, військовий комісар Ігор Валяєв розповів, що забирати до армії будуть чоловіків віком від 18 до 27 років, які підлягають призову та пройшли усі необхідні медичні обстеження. Проте, хлопців 18-20 років можуть забрати лише за їх згодою.

Варто відзначити, що чоловіки, які будуть призвані до армії, не будуть проходити службу в зоні проведення операції Об’єднаних сил. Їх буде направлено до десантно-штурмових військ, сухопутних військ, прикордонних військ та військ державного транспорта.

Проте є й певні відмінності порівняно з минулорічним призовом. Так, наприклад, у 2020 році призовна кампанія тривала до 31 липня через поширення коронавірусної хвороби. У цьому році кінцевий строк — 30 червня.

До того ж, у 2021 році призовників першочергово відправлятимуть не до навчальних центрів, а до військових частин. Після проходження курсу молодого бійця та прийняття присяги, вони вже будуть перенаправлені до навчальних центрів.

«Військовослужбовців будуть розподіляти вже відповідно до тих посад, за якими вони захочуть проходити військову строкову службу. Там вони зможуть отримати фахові знання та навички», — зазначив Ігор Валяєв.

Як вже зазначалося, весняний призов триватиме до 30 червня. Усього за цей період до лав Збройних сил України планують призвати близько 75 чоловік з нашого регіону.

- Реклама -