В одній з багатоповерхівок Покровська встановили сучасний ліфт

У будинку №69, що у Покровську в мікрорайоні «Лазурний», запустили новий сучасний ліфт. До цього в будинку був зношений підйомник, який час від часу виходив з ладу.

До речі, більшість мешканців висотки — люди літнього віку та родини з малими дітьми, які щоб потрапити до своєї квартири, витрачали чимало часу та зусиль. У лютому люди звернулися за допомогою до лідера Асоціації вугільних міст Донбасу Андрія Аксьонова.

«Ми звернулися до Аксьонова щоб прискорити нам допомогу з приводу заміни ліфтів. Ну результат на обличчя. Спасибі йому велике за допомогу, ліфти працюють. Мешканці дуже задоволені, що відбулася заміна ліфтів», — подякувала старша будинку №69 Людмила.

Роботи з монтажу нового підйомника тривали близько місяця. Омріяне вдалося здійснити завдяки підтримці лідера Асоціації вугільних міст Донбасу. До речі, почесне право перерізати стрічку надали саме Андрію Аксьонову, після чого він власноруч протестував новенький ліфт.

Варто зазначити, що загальна сума заміни одного ліфта, враховуючи придбання підйомника, його монтаж та виконання експертиз і проекту – близько 1 мільйона гривень, розповідає керівник ЖКВ.

Цей ліфт українського виробництва, працює майже безшумно і до того ж витрачає значно менше електроенергії.

У Покровську міська влада має намір розпочати відновлення ліфтового господарства. Так у міських багатоповерхівках нараховується 116 підйомників, в деяких з них раніше проводився капітальний ремонт, а є й такі, що потребують заміни.

Лідер Асоціації вугільних міст Донбасу упевнений, що проблемні питання мешканців потрібно вирішувати комплексно та оперативно. І встановлення нового підйомника – черговий приклад такої злагодженої роботи.

 

- Реклама -