Мирноградські поліцейські провели нічний рейд по розважальних закладах міста

Одним з основних напрямків роботи ювенальної превенції поліції є профілактика та попередження надзвичайних подій за участю неповнолітніх осіб. У рамках даної роботи правоохоронці Відділення поліції №2 провели нічний рейд по розважальних закладах міста.

В результаті перевірки в одному з кафе ювенальні поліцейські виявили 14-річного хлопця, який знаходився у закладі без супроводу дорослих у нічний час.

Через це власника закладу поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 180-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування».

Співробітники поліції відвезли дитину додому та передали батькам, де провели з ними профілактичну бесіду щодо недопущення подібних випадків.

«Звертаємось до всіх працівників розважальних закладів: якщо серед ваших гостей після 22.00 без супроводу батьків або іншого законного представника перебувають неповнолітні – телефонуйте за номером «102». А батькам радимо піклуватися про своїх дітей, аби вберегти їх від нещасних випадків та негативного впливу оточуючих», — зауважив начальник поліції Мирнограда Андрій Чебану.

- Реклама -