За підтримки депутатів фракції «Молодіжна партія» у селі Срібне весело відгуляли Масляну

Масляна — стародавнє слов’янське свято, що символізує проводи зими і очікування весни. Народні гуляння тривають весь Масляний тиждень, а завершуються, за традицією, в неділю. Сьогодні, 13 березня, за підтримки Сергія Андрійченка та депутатів фракції «Молодіжна партія» у селі Срібне відбулося яскраве та веселе свято.

Зустріти весну в Срібному зібралися не тільки жителі цього села, а й гості з прилеглих населених пунктів. Запальні пісні та гарний настрій дарували їм виконавці ансамблю «Дивограй», а також місцеві колективи.

Всіх, хто прийшов на свято, чекало безліч сюрпризів: безкоштовна польова кухня, млинці та інші смаколики. Малечу розважали майстер-класами, а також провели лотерею, під час якої розіграли побутову техніку, солодощі та інші цікаві подарунки.

Завершилися народні гуляння спалюванням опудала Масляної.

А вже завтра, 14 березня, завдяки депутатам фракції «Молодіжна партія» свято Масляної відбудеться у Родинському. Мешканців та гостей міста запрошують на площу біля ПК «Шахтар», аби разом весело провести зиму та зустріти весну! Початок о 12-00.

- Реклама -